Producent flag narodowych i reklamowych z doświadczeniem.
Zadzwoń: 32 785 39 39

Flaga Polski zszywana

Flaga Polski zszywana

Flaga Polski szyta , Flaga Polski zszywana

  Wykonana jest z dwóch pasów materiału w kolorach czerwonym i białym,
  Pasy cięte są z tkaniny poliestrowej o gramaturze 115 przeznaczone do produkcji flag,
  Flagi Polski zeszywane są najtańszą propozycją wśród tego typu artykułów.
  Pozwala to na szybsza produkcję w krótszym czasie. Znaczącym elementem jest również fakt, iż flaga Polski zszywana jest znacznie tańsza od flagi Polski drukowanej.
  Flagi Polski obszywane są za pomocą mocnych nici poliestrową z użyciem ściegu dwuigłowego lub jedno igłowego przez doświadczony zespół krawiecki.

Dzięki ominięciu pewnych etapów produkcji w porównaniu do produkcji flag Polski drukowanych, czas produkcji flag Polski zszywanej został znacznie skrócony

Wymiary flag

Standardowe wymiary flagi Polski zszywanej:

  • 70 cm x 110 cm
  • 100 cm x 150 cm
  • 150 cm x 240 cm

Wykończenie flag Polski zszywanej

Najczęściej stosowane wykończenie flag:

  • tunel – najczęściej stosowane rozwiązanie przy wykańczaniu flag. Tunel szyty jest na płasko na 5 cm, z reguły zaszyty od góry. Ten typ wykończenia flagi polski stosowany jest. gdy flaga ma zawisnąć na fasadzie budynku na stylu drewnianym.
  • oczka metalowe– nabijane ręcznie w rozstawie co 50 cm po obwodzie lub w rogach.. tego typu rozwiązanie nadaje się, kiedy flaga powieszona ma być na maszcie lub barierce. Przed nabiciem oczek do flagi wszywana jest specjalna taśma wzmacniająca. Dopiero potem nabijane na niej są oczka. Dzięki temu materiał nie strzępi się i oczka są bardziej osadzone w materiale.
  • karabinki – plastikowe haczyki na stałe zamontowane przy flagach za pomocą taśm wzmacniających. Dzięki takiemu rozwiązaniu, karabinki nie wypadną i stabilnie będą trzymały flagę.
  • troczki mocujące – jest to idealne rozwiązanie , kiedy potrzebujemy powiesić flagę na ścianie lub przypiąć na barierce czy balkonie. Troczki wykonane są z tasiemek poliestrowym, które wszywane są boki flagi.

Flaga Polski karabinki wykończenie oczka metaloweJPG (1) wykończenie tunel(3)