Producent flag narodowych i reklamowych z doświadczeniem.
Zadzwoń: 32 785 39 39

Flaga Polski z godłem

Flaga Polski z godłem

Polska z godłem, Flaga Polski z godłem

 

Flaga Polski z godłem drukowana za pomocą technologi sublimacji na materiałach poliestrowych o gramaturze 115g. Wydruk wygrzewany jest w specjalnym kalandrze, który pozwala na utrwalenie koloru. Następnie flagi są prane w celu usunięcia nadmiaru tuszu oraz obszywane poliestrowymi nićmi.
Flaga Polski z godłem posiada wyraźny wydruk z uwzględnieniem szczegółów orła polskiego

Wymiary flag

Powszechne rozmiary flag:

  70 cm x 110 cm

  100 cm x 150 cm

  150 cm x 240 cm

Wykończenie flag

  • tunel – najczęściej stosowane rozwiązanie przy wykańczaniu flag. Tunel szyty jest na płasko na 5 cm, z reguły zaszyty od góry. Ten typ wykończenia flagi polski stosowany jest. gdy flaga ma zawisnąć na fasadzie budynku na stylu drewnianym.

  • oczka metalowe– nabijane ręcznie w rozstawie co 50 cm po obwodzie lub w rogach.. tego typu rozwiązanie nadaje się, kiedy flaga powieszona ma być na maszcie lub barierce. Przed nabiciem oczek do flagi wszywana jest specjalna taśma wzmacniająca. Dopiero potem nabijane na niej są oczka. Dzięki temu materiał nie strzępi się i oczka są bardziej osadzone w materiale.

  • karabinki – plastikowe haczyki na stałe zamontowane przy flagach za pomocą taśm wzmacniających. Dzięki takiemu rozwiązaniu, karabinki nie wypadną i stabilnie będą trzymały flagę.

  • troczki mocujące – jest to idealne rozwiązanie , kiedy potrzebujemy powiesić flagę na ścianie lub przypiąć na barierce czy balkonie. Troczki wykonane są z tasiemek poliestrowym, które wszywane są boki flagi.

tuneloczka metalowekarabinek