Producent flag narodowych i reklamowych z doświadczeniem.
Zadzwoń: 32 785 39 39

Flaga Polski drukowana

Flaga Polski drukowana

Flaga Polska drukowana,

 

Flaga Polski drukowana jest z użyciem tkaniny poliestrowej o gramaturze 115g. Role tkaniny o szerokości 150 cm zakładane są na maszyny drukujące. Następnie odpowiednio przygotowane pliki przesyłane do pamięci komputera. kolejnym krokiem jest już drukowanie za pomocą technologii sublimacji. Polega ona nadrukowaniu w odpowiedniej szerokości pasów koloru czerwonego. Następnie wydruki wygrzewane są w specjalnym kalandrze w wysokiej temperaturze. Po tym procesie kolor wygrzewany jest w tkaninę jednocześnie uzyskując intensywniejszy odcień. Kolejnym etapem jest wycinanie i pranie flag w celu pozbycia się nadmiaru tuszu, który powstał w po procesie wygrzewania i drukowania. W ostatniej kolejności flagi są obszywane przy użyciu nici poliestrowym przez zespół krawiecki i wykańczane wg wymagań klientów.

Wymiary flag

Standardowe wymiary:

  • 70 cm x 110 cm
  • 100 cm x 150 cm
  • 150 cm x 240 cm

Wykończenie flag

Wykończenie flag:

  • tunel – najczęściej stosowane rozwiązanie przy wykańczaniu flag. Tunel szyty jest na płasko na 5 cm, z reguły zaszyty od góry. Ten typ wykończenia flagi polski stosowany jest. gdy flaga ma zawisnąć na fasadzie budynku na stylu drewnianym.
  • oczka metalowe – nabijane ręcznie w rozstawie co 50 cm po obwodzie lub w rogach.. tego typu rozwiązanie nadaje się, kiedy flaga powieszona ma być na maszcie lub barierce. Przed nabiciem oczek do flagi wszywana jest specjalna taśma wzmacniająca. Dopiero potem nabijane na niej są oczka. Dzięki temu materiał nie strzępi się i oczka są bardziej osadzone w materiale.
  • karabinki – plastikowe haczyki na stałe zamontowane przy flagach za pomocą taśm wzmacniających. Dzięki takiemu rozwiązaniu, karabinki nie wypadną i stabilnie będą trzymały flagę.
  • troczki mocujące – jest to idealne rozwiązanie , kiedy potrzebujemy powiesić flagę na ścianie lub przypiąć na barierce czy balkonie. Troczki wykonane są z tasiemek poliestrowym, które wszywane są boki flagi.

tuneloczka metalowekarabinekwykończenie tunel(3)